Regina Małek

Od ponad 15 lat związana z akrobatyką sportową. Srebrna medalistka Mistrzostw Europy w akrobatyce sportowej z 2012 roku. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski oraz Turniejów Międzynarodowych. Finalistka programu telewizyjnego Mam Talent. Przez ostatnie 5 lat występowała w produkcjach artystyczno-cyrkowych w Bahrajnie, Malezji, Chile, Peru, Kolumbii, Brazylii, Angoli, Indiach, Turcji, Włoszech. Od 6 lat zawodnik zespołu akrobatycznego Trio Etc. Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Wychowanie Fizyczne o specjalizacji gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna.

Uprawnienia:

  • Trener II Klasy w Akrobatyce Sportowej
  • Instruktor gimnastyki sportowej
  •  Instruktor rekreacji ruchowej specjalizacja – gimnastyka

Celina Małek

Celina Małek Od 15 lat zawodniczka akrobatyki sportowej w klasie mistrzowskiej. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski oraz Turniejów Międzynarodowych. Studentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na Wydziale Wychowania Fizycznego. Finalistka programu telewizyjnego Mam Talent. Występowała w produkcjach artystyczno-cyrkowych w Bahrajnie, Malezji, Chile, Peru, Kolumbii, Brazylii, Angoli, Indiach, Turcji, Włoszech, Libanie, Czechach, Holandii i Niemczech. Członek zespołu akrobatycznego Trio Etc.

Uprawnienia:

  • Trener II Klasy w Akrobatyce Sportowej
  • Trener II Klasy w Gimnastyce Sportowej
  • Instruktor Akrobatyki Powietrznej

Marta Kogut

Przygodę z akrobatyką rozpoczęła w wieku 9 lat. Wielokrotna medalistka i uczestniczka pucharów polski i mistrzostw polski w indywidualnych i synchronicznych skokach na trampolinie. Studentka IV roku na kierunku Wychowanie Fizyczne. Ukończone studia licencjackie o specjalizacji Fitness, w trakcie specjalizacji instruktora tańca.

Uprawnienia

  • Instruktor Personalny w zakresie kulturystyki, fitness z Polskiego Związku Kulturystyki
  • Instruktor Fitness i Trójboju siłowego, IFBB
  • Instruktor Fitness

Katarzyna Kiwak

Od najmłodszych lat związana z akrobatyką. Absolwentka Gimnazjum Sportowego i Liceum Mistrzostwa Sportowego w Rzeszowie. Od 2012r. tancerka zespołu T-8. Co roku reprezentuje Rzeszów na arenie krajowej jak i międzynarodowej. Do najważniejszych osiągnięć w tańcu współczesnym zalicza: – Puchar Świata IDO Show Dance Rzym 2014, formacji 16+ – Wicemistrzostwo Świata IDO Show Dance Praga 2014, formacji senior. Na swoim koncie ma również: -3-krotnego Mistrza Polski Show Dance formacji 16+ – Mistrza Europy WADF Jazz Dance i Show Dance 2017 w kategorii formacji i grup 16+ – 4-krotnego Wicemistrza Europy IDO Show Dance formacji senior Studentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Wychowanie Fizyczne ze specjalizacjami fitness i wychowanie fizyczne w służbach mundurowych.